Русский Українська
Нові надходження

Компанія «ЛЕМАР ЛТД» займається комплексним забезпеченням підприємствспецодеждой, спецвзуттям,

засобами індивідуального захисту. Ми впевнені, що знайомство з нашою компанією послужить початком

плідної співпраці.

лого Лемар

Акційні товари

Ми продаємо тільки якісний спецодяг

Ваш настрій - це те, що ви надягнете сьогодні

Інтернет-магазин спецодягу «ЛЕМАР ЛТД» - ваш помічник і надійний партнер

     Одяг - це не просто шматок матерії, накинутий на тіло. Робочий одяг - це друга шкіра людини, яка має масу функцій - від захисної, рятуючи нас від випадкових пошкоджень, до естетичної. Вдало скомбінований робочий костюм здатний радувати погляд і дарувати позитивні емоції.

     Багатьом здається, що такий тип комплектів, як спецодяг, покликаний всього лише максимально закрити людське тіло і бути зовсім позбавленою поняття краси. Але якщо ви відвідаєте магазин спецодягу в Києві «ЛЕМАР ЛТД», то зрозумієте, наскільки ваша думка була помилковою.

Чому важливий комфорт в одязі?

     Робота займає левову частку часу в нашому житті, тому до вибору спецодягу в інтернет-магазині потрібно підходити особливо ретельно. Надзвичайно важливо, щоб під час виконання професійних обов'язків людині було комфортно. Тільки уявіть, що буде, якщо стоматолога незручний халат, а в найвідповідальніший момент відлетить погано пришита гудзик?

lemar-ltd-logo

     Звичайно ж, він не зможе виконувати свої обов'язки належним способом. Така історія може статися абсолютно в будь-якій сфері. Тому, ми запрошуємо вас в один з найкращих інтернет-магазинів спецодягу в Україні, в якому ви придбаєте робочий одяг високої якості. Стильний дизайн, зручні лекала, якісна фурнітура, кращі вітчизняні та європейські матеріали - це мінімальний список того, що вам запропонує наша компанія.

50

Видів тканин

1500

Товарних одиниць

46

Профілів продукції

2450

Доставок по країні

.

Переваги придбання спецодягу в магазині «ЛЕМАР ЛТД»

     В інтернет-магазині спецодягу в Києві від нашої фірми зможуть підібрати гідне обмундирування працівники різноманітний напрямків:     Це далеко неповний список професій, яким ми пропонуємо якісний одяг. У відповідному розділі сайту ви знайдете вичерпну інформацію з детальним описом і фото комплектів для робочих спеціальностей.      Важливо озвучити і те, що при замовленні спецодягу в нашому магазині ви отримуєте унікальну можливість вибрати фасон, тканина, аксесуари, варіанти утеплення (в разі їх необхідності), а також придбати верхній одяг для людей, які працюють поза офісних приміщень.

logo-white-lemar

     Спецодяг, представлена ​​в багатьох інтернет-магазинах України, повертає нас у минуле при одному тільки погляді на застарілі моделі. Тому команда «ЛЕМАР ЛТД» постаралася створити такі комплекти для професійної діяльності, які не тільки забезпечують комфорт і відрізняються довгим терміном служби, а й дарують естетичну насолоду при зоровому контакті.

     Ми працюємо і з державними організаціями, і з приватними замовниками, тому менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові до плідної співпраці з клієнтом, щоб створити гарні комплекти робочого одягу з урахуванням всіх побажань і пропозицій потенційного покупця.