Русский Українська

Одяг зварювальника та металурга

Костюм зварювальника брезентовий

550.00 грн.Без податку: 550.00 грн.

Костюм брезентовий зварювальникаПризначений для захисту від дії підвищених температур, від контакту ..

Костюм зварювальника спілковий

1 080.00 грн.Без податку: 1 080.00 грн.

Костюм зварювальника спілковий (брезент зі спілком) складається з куртки і брюк.Призначений для захи..

Костюм сукняний жаростійкий

850.00 грн.Без податку: 850.00 грн.

Сукняний костюм складається з посиленою куртки і брюк.Костюм сукняний призначений для працівників гі..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Спецодяг для зварювальника та металурга від  Лемар ЛТД

     Для дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки та інших нормативних правил, що діють на будь-якому виробництві, кожен співробітник повинен застосовувати засоби індивідуального захисту, в тому числі одяг спеціального призначення.  Залежно від наявності шкідливих або небезпечних виробничих факторів, до спецодягу пред'являються особливі умови.  Від якості цих товарів залежить не тільки безпека обслуговуючого персоналу, а й його продуктивність праці.

    Компанія ЛЕМАР ЛТД має довголітній досвід в сфері пошиття одягу для промислового користування, пропонує на вигідних умовах купити одяг зварювальника та металлурга для самих різних робочих спеціальностей, пов'язаних з відкритим джерелом вогню і дією високих температур.  Ми працюємо тільки з високоякісним матеріалом, який поставляється нам від перевірених постачальників. 

     На кожному етапі технологічного ланцюжка вся продукція проходить багаторівневий технічний контроль, що дозволяє запропонувати ринку сертифікований товар відмінної якості.  Також ми готові пошити спецодяг за індивідуальним замовленням, з урахуванням Ваших побажань і пропозицій по дизайну, а також вислати зразки готової продукції.

     Тільки найкращий одяг спеціального призначення в Києві оптом по самій вигідній ціні - телефонуйте прямо зараз або відвідайте наш офіс, щоб побачити весь асортиментний ряд представлених нашою компанією товарів в даному сегменті.

 

Різновиди одягу від повищених температур

     Основними різновидами захисних вогнетривких костюмів є:

·        суконні комплекти для металургів і ливарників;

·         брезентові костюми для зварювальників або різьбярів. 

     Суконні вироби широко застосовуються:

  • в металургії, ливарному виробництві,
  • горноозбагачувальній, коксохімічної промисловості 
  • інших сферах діяльності, пов'язаних з високими температурами і розігрітими поверхнями. 

Звідси вони і отримали свою назву - одяг для металурга або ливарника.  Представлені вироби виготовляються з вогнетривкого матеріалу - шинельного сукна, пл. 600-760 г/м2 зі спеціальної вогнетривкої пропиткою, завдяки якій, вони вважаються жаронепроникними. 

     Складається спецодяг металурга з прямої куртки і брюк.  Верхня поверхня - це вогнезахисне сукно, а внутрішня - бавовняна підкладка, для комфорту при носінні.  Також костюми додатково посилюються сукняними накладками на верхній частині рукавів куртки і на переднейчасті брюк.

     Костюм зварника призначений для запобігання попаданню розпеченого металу, окалин, іскор та інших небезпечних факторів, що виникають в процесі виконання зварювальних або газорізальних робіт. 

     Брезентові костюми для зварювальників призначені, виходячи вже з самої назви, в основному для робіт зі зварюванням.  Складається комплект з прямої куртки і брюк.  Традиційно, комплекти зварника виготовляються з брезенту, що складається з бавовни-лляних волокон з вогнестійким просоченням.  Брезент так само має гарну міцність, стійкість до стирання, довговічністю і порівняно невисокою ціною.

     Костюм брезентовий може додатково посилюватиметься накладками, з того ж брезенту або натуральної шкіри (спилок), на рукавах і передньої частини.  Всі матеріали (тканина і фурнітура) для костюма зварника відповідають вимогам ДСТУ.  Даний засіб індивідуального захисту вимагає особливого догляду, звичайне прання в цьому випадком протипоказана.

 

Переваги співпраці з Лемар ЛТД

    Наше підприємство пропонує якісний спецодяг, відповідну галузевим нормам і державним стандартам якості.  Широкий асортимент представленої продукції здатний задовольнити вимоги кожного нашого клієнта.  Також, Ви зможете у нас замовити спецодяг за індивідуальним замовленням з будь-якого матеріалу в різній колірній гаммі. 

     Термін виготовлення залежить від складності та обсягів поставки, при цьому ми гарантуємо своєчасний пошиття і доставку спецодягу в чітко встановлені терміни.

    Сподіваємося, що знайомство з нашими товарами стане початком довгострокового і плідного співробітництва.