Русский Українська

Сигнальний спецодяг

Жилет сигнальний лимонний

83.00 грн.Без податку: 83.00 грн.

Жилет сигнальний лимонного кольору.Ідеально підходить для шляховиків, водіїв, працівників муніц..

Жилет сигнальний помаранчевий

83.00 грн.Без податку: 83.00 грн.

Жилет сигнальний ідеально підходить для шляховиків, водіїв, працівників муніципальних служб.Характер..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Купити сигнальний жилет оптом в Києві

ЛЕМАР ЛТД є одним з українських виробників спецодягу та засобів індивідуального захисту для працівників виробничої сфери.  Пропонується Вашій увазі жилети сигнальні, купити який можна безпосередньо на нашому сайті.  Для пошиття вироби використовується якісний матеріал і фурнітура, які закуповуються безпосередньо у перевірених постачальників.  Світловідбиваючий жилет купити в Києві - це значить уберегти себе і своїх працівників від нещасних випадків на виробництві.

Призначення сигнальних жилетів світловідбиваючих

Основне призначення представленої спецодягу - попередження виробничого травматизму, автомобільних аварій, надзвичайних подій на дорогах, які можуть привезти до травмування або навіть летального результату.

      Жилет сигнальний - це не просто накидка або елемент верхньої робочого одягу.  Це незамінна річ при проведенні дорожньо-будівельних, ремонтно-відновлювальних та інших робіт в нічний час або при поганій видимості.  Завдяки светоотражающим  їх ще називають світлоповертаючі смугах на самому жилеті, можна визначити місцезнаходження людей і допомогти уникнути непередбачених ситуацій.

     Світловідбиваюча жилетка має яскраво виражене забарвлення і світловідбиваючі смужки.  Яка користується цим пристроєм уніформи регламентується галузевими стандартами безпеки в області охорони праці і для деяких професій є невід'ємним атрибутом в процесі трудової діяльності.

Жилет є обов'язковим елементом верхньої робочого одягу при виконанні різного виду робіт для таких професій:

  • інспектор дорожньої поліції,
  • водії спецтехніки,
  • працівники залізниці та монтери колії,
  • машиністи промислового транспорту і
  • оператори технологічних машин і багато інших.

Дана продукція повинна відповідати ГОСТ 12.4.219 99 і бути доступною для працівників комунальних служб і будівельних організацій, незалежно від часу доби.


Матеріал і особливості виготовлення сигнальних жилетів

Представлений елемент спецодягу, в залежності від матеріалу пошиття, повинен відповідати певному класу захисту.  Ступінь захисту визначається кількістю світловідбивних смуг, якими вони оснащуються.  На сьогоднішній день найбільш затребуваним є другий клас.

Основним матеріалом для пошиття цього спецодягу може служити: нейлон, поліестер, бязь або діагональ.

  • Нейлонові сигнальні жилети виробляються із застібкою по центру у вигляді зав'язки з нанесенням двох світловідбивних смуг.  Дана тканина є синтетичною і легко витримує свою початкову форму при багаторазовому використанні, а також при пранні.  Відрізняється легкістю, зручністю, колір - помаранчевий або салатовий.
  • Поліестерові сигнальні жилети виготовляються в прямому виконанні, застібаються на липучки, мають дві лінії для відбиття світла, зазвичай шириною 5 сантиметрів.  Шиються часто також лимонного або оранжевого кольору, відповідають вимогам європейського стандарту якості EN 471.
  • Діагоналевая сигнальні жилети довгий час витримують колір і первісну форму завдяки щільності, міцності і високу механічну стійкість до стирання.  Розраховані на тривалий термін служби і не повинні контактувати з забрудненими предметами.  Виготовляються з 100% хб тканини, щільністю від 210 г / і більш
  • Бязеві сигнальні жилети мають досить гарну вентиляцію, володіють стійкістю до механічного впливу, довго утримують колір і форму при носінні і після прання.  Так як цей матеріал є різновидом х / б тканин, піддається забрудненню, цей факт повинен враховуватися при виборі спецодягу.

Кожен з представлених варіантів має смужки для відбиття світла, які при попаданні на них світлових променів під будь-яким кутом повертаються до джерела світла, тим самим сигналізують про знаходження людей поблизу.  Завдяки сигнальним елементам, будь одягнувшись її чоловік буде видно незалежно від часу доби.

     Компанія Лемар ЛТД пропонує купити світловідбиваючий жилет будівельним організаціям, комунальним службам, виробничим і обслуговуючим організаціям оптом за доступною ціною.  Залежно від побажання клієнтів продукція може випускатися з нанесенням логотипів компанії, в представленій гамі кольорів і оснащенням будь фурнітури на вибір замовника.  Так само на нашому сайті представлений великий вибір не тільки робочого спецодягу, а й спецвзуття та засобів індивідуального захисту.