Русский Українська

ФАРТУХИ ТА НАРУКАВНИКИ

Нарукавники брезентовые

59.60 грн.Без податку: 59.60 грн.

Брезентові нарукавникиПризначені для захисту спецодягу від гарячих іскор, бризок розплавленого метал..

Нарукавники робочі (тканина діагональ)

56.00 грн.Без податку: 56.00 грн.

Нарукавники робочі (тканина діагональ).Нарукавники робочі з тканини діагональ призначені для захисту..

Фартук брезентовый ОП

92.60 грн.Без податку: 92.60 грн.

Фартук брезентовый ОППредназначен для защиты от воздействия повышенных температур, от искр и брызг р..

Фартук рабочий (ткань диагональ)

65.00 грн.Без податку: 65.00 грн.

Фартук рабочий из ткани диагональ, с цельнокроеным нагрудником и притачной шейной бретелью. Предназн..

Фартух (тканина бязь)

54.00 грн.Без податку: 54.00 грн.

Фартух робочий з тканини бязьФартух бязевий с суцільнокроєним нагрудником і притачной шийної бретелл..

Фартух робочий прогумований (грета)

60.00 грн.Без податку: 60.00 грн.

Фартух прогумований з тканини грета.Використовується для захисту передньої і бічних частин тулуба лю..

Фартух робочий прогумований (діагональ)

60.00 грн.Без податку: 60.00 грн.

Фартух прогумований з тканини діагональ.Використовується для захисту передньої і бічних частин тулуб..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Спецодяг фартух - запорука безпеки

Спецодяг - це першорядний інвентар в промисловості.  Це як форма солдата.  Практично, непомітно, і зберігає життя.  Придбати робочий фартух в Києві коштує не тільки якщо зобов'язує професія, а й для побутового використання, наприклад при ремонті будинку, або при використанні паяльника або зварювального апарату.

 

Представлені вироби діляться на дві великі категорії:

  • З загальної захистом.  Зазвичай виконані з простих матеріалів, стійких до робочого зносу.  Потрібні більше для того, щоб не продірявити і не пошкодити одяг під спецівкою.
  • Зі спеціальним захистом.  Саме вони найбільш затребувані на ринку.  Тут є варіанти для зварників, столярів, слюсарів або будівельників.

Спеціальний захист визначається маркуванням, яка вказує те, від чого конкретно захищає дана конкретна модель спецодягу.

 

Маркування і матеріал для виготовлення фартухів

Традиційно, якщо потрібен спецодяг, розрахований на певні умови, то варто звернути увагу на маркування.

  • Механічні ушкодження - МІ, і МП.  Остання абревіатура позначає найвищу ступінь захисту, так як дозволяє убезпечити себе від проколів і порізів, завдяки міцності матеріалу.
  • Температурна етикетка - ТК, ТІ, То, ТР, Тит.  Знову ж, найвищим рівнем володіє тит, який розроблений спеціально для стійкості до будь-яких тепловим пошкоджень, будь то відкритий вогонь або просто 50 градусів за Цельсієм в приміщенні.
  • Для термозахисту, краще купити робочий фартух Тн, тт, або ТНВ.

 Всі ці позначення застосовуються виключно для роб, зроблених на території країн колишнього СНД.  У Європі та США застосовуються інші маркування, і найчастіше вони забезпечують комплексний підхід до ЗІЗ.

      У разі зварювальних операцій, обов'язково потрібнен спецодяг, як фартух з найвищим рівнем захисту.  Тому виробники, виконують його з різних матеріалів.

1.      Класичним вважається, фартух брезентовий що забезпечує захист другого рівня відповідно до ГОСТ 12.4.250-2013 ССБТ.  Хоча, двошаровий брезент здатний вважатися як за спецодяг 3-го класу.

2.      Дорогим, але при цьому і більш якісним і захищеним вважається шкіряний фартух для зварювання.  Він повністю захищає від іскор і теплового впливу.  Його єдиним недоліком вважається термін служби.  З огляду на те, що шкіра пересушується, використовувати його можна не більше 100-150 зварювальних сесій.  Після чого він втратить свій зовнішній вигляд, а згодом і перестане відповідати стандартам безпеки.

3.      Джинсова спецівка для зварювання - використовується вкрай рідко через можливість обвуглювання, але в умовах роботи великий бригади, застосовується як захисний засіб першого класу.  Іноді можна знайти варіанти з вогнетривким просоченням.

4.      Є ще спілкові рішення.  Вони міцні і стійкі до іскор, але не дуже зручні в роботі, сковуючи руху.  Використовуються найчастіше в вигляді повноцінних роб, в тих випадках коли зварювання проходить в закритих приміщеннях або контейнерах.

5.      Оптимальним рішенням, все ж є класика.  Так як вона відповідає сучасним стандартам безпеки, недорога і найголовніше практична.

 

Широкий вибір спецзасобів від компанії Лемар ЛТД

 ЛЕМАР ЛТД пропонує великий вибір різних засобів індивідуального захисту:

  • Спеціальний одяг загального призначення.  Стане в нагоді для будівельників, і інших професій, де потрібна зносостійкість;
  • Фартухи для зварників.  В асортименті можна знайти варіант, який підійде саме для ваших умов;
  • нарукавники;
  • Інші засоби захисту.

У нас можна купити нарукавники брезентові для зварювальних робіт.  Вони використовуються як додатковий захист рук при тривалій зварюванні, і частіше за все є необхідним елементом по техніці безпеки.

     Незважаючи на те, що сварка, швидше за все, не заподіє великої шкоди від невеликого опіку іскрою, все ж ризикувати не варто.  Одна справа, коли це домашній зварювальний апарат малої потужності, призначений для швидкого скріплення пошкоджених труб.

Але зовсім інша справа, коли мова йде про промислових масштабах.  Апаратура нагрівається до високих температур, а опіки можуть змусити смикнути, що вплине на якість самої зварювання.

     Пам'ятайте, що витратиться на захист зараз - обійдеться в кілька разів дешевше, ніж оплачувати маломальске лікування навіть від несильних пошкоджень.